Artėja plaukimo varžybos „Žalia-Balta“

Jau birželio 2–3 dienomis „Žalgirio“ arenos baseine vyks „Žalgirio“ plaukimo akademijos organizuojamos plaukimo varžybos „Žalia-Balta“. Tai bus didelio masto renginys, į kurį jaunieji plaukikai susirinks iš visos Lietuvos: Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Širvintų, Druskininkų, Prienų ir kitų miestų bei miestelių. Organizatoriai tikisi, kad varžybose dalyvaus apie 600 besimokančių plaukti vaikų, tad laukia dvi intensyvios dienos, dedikuotos tik šiam sportui.

„Žalia-Balta“ – kodėl toks pavadinimas? Šios varžybos skirtos Kauno „Žalgirio“ organizacijos pristatymui ir žinios išplatinimui, jog nors dar esame „žali“, kadangi kaip akademija gyvuojame tik pirmąjį sezoną, bet tuo pačiu ir „balti“ – esame atviri savo tikslams ir siekiams būti stiprios, sveikos ir saugios bendruomenės ugdytoju. Tikimės ateityje pasiekti didelių pergalių plaukimo sporte ir išugdyti naują čempionų kartą!

Šios varžybos bus ypatingos ne tik savo dideliu mastu, bet ir rungtimis. Čia lauks netradiciniai plaukimo nuotoliai, kad varžybų skonį galėtų išbandyti ir vaikai, kurie mokosi plaukti tik vienerius metus. Varžybų metu plaukikai varžysis šiose rungtyse:

Plaukimo varžybų „Žalia-Balta“ nuostatus rasite čia.

Norime iš anksto padėkoti partneriams už įsteigtus prizus varžybų nugalėtojams: UAB „Kauno grūdai“ ir jų atstovaujamam greitai paruošiamų košių prekės ženklui „Activus“; UAB „Sportland LT“; UAB „Orkla Foods Lietuva“ ir jų atstovaujamiems „Livol“ ir „Möller’s“ vitaminams ir maisto papildams; UAB „Cosmoway“ ir jų atstovaujamai „Green Feel‘s“ kosmetikai; UAB „Fazer Lietuva“; AB „Vilkyškių pieninei“.

Laukti liko visai nedaug – susitinkame jau birželio 2–3 dienomis „Žalgirio“ arenos baseine!

Informacija baseino lankytojams:

Dėl birželio 2–3 d. „Žalgirio“ arenos baseine vyksiančių plaukimo varžybų „Žalia-Balta“, lankytojai laikinai negalės naudotis Olimpiniu (50 m) baseinu:
Birželio 2 d. (penktadienį) – 12:30-17:30 val.
Birželio 3 d. (šeštadienį) – 9:00-14:00 val.

Dėkojame už jūsų supratingumą.

„Žalia-Balta“ plaukimo varžybų partneriai


Atnaujinta - 2023-05-30
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.zalgirioarenosbaseinas.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.3.2)
×