Edukacija vaikams „Saugus vanduo“

Artėja ilgai laukta vasara, o su ja ir maudynių sezonas, kuris vaikams gali būti ne tik smagus, bet ir pavojingas – „Žalgirio“ arenos baseinas siūlo jam pasiruošti drauge. Kviečiame 5–18 m. vaikų grupes dalyvauti itin naudingoje ir linksmoje edukacijoje „Saugus vanduo“! Jos metu vaikai susipažins su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis, sužinos kokie pavojai tyko vandenyje ir kaip jų išvengti, supras kaip elgtis prireikus pagalbos sau ar kitiems bei išmoks būtinų išgyvenimo įgūdžių.

Saugus elgesys vandenyje – rimta tema, tačiau kvalifikuota „Žalgirio“ plaukimo akademijos trenerių ir gelbėtojų komanda pasirūpins, kad ji sudomintų net labiausiai išdykusius vaikus. Pažadame, jog užsiėmimas bus kupinas gerų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių – juk vandenyje smagu, kai saugu!

Kokia programos nauda vaikams?

Informacija:

Edukacija skirta mokinių, darželinukų ir kitoms vaikų grupėms. Registracija galima tik grupėms – pavienių dalyvių neregistruojame.

Galite pasirinkti iš dviejų tipų edukacijų: teorinės ir teorinės + praktinės. Pirmuoju atveju vaikai susipažins su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis ir stebės gelbėtojų bei trenerių demonstraciją, antruoju – vaikai ne tik sužinos naudingą informaciją, bet ir patys atliks praktinius užsiėmimus vandenyje. Edukacijoje gali dalyvauti tiek mokantys, tiek ir nemokantys plaukti vaikai.

Teorinė edukacija:

Teorinė + praktinė edukacija:

Pilną edukacijos „Saugus vanduo“ programą rasite ČIA.

Kodėl rinktis mus?

Ieškote įdomios bei smagios veiklos vaikų grupei? Kviečiame registruotis „Žalgirio“ arenos baseine organizuojamoje edukacijoje „Saugus vanduo“! Puikios emocijos ir naudingos žinios – garantuotos!

Dėl rezervacijos ir detalesnės informacijos kreipkitės:


Atnaujinta - 2023-03-20
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.zalgirioarenosbaseinas.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.3.1)
×