„ŽALGIRIO“ ARENOS BASEINO ĮMONIŲ ABONEMENTO NAUDOJIMO TVARKA

1. Šis abonementas galioja tik juridiniams asmenims.
2. Įmonių abonemento galiojimo trukmė 12 mėnesių nuo abonemento įsigijimo datos.
3. Neišnaudojus visų abonemento apsilankymų jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu, o taip pat galiojimas nepratęsiamas ir pinigai negrąžinami.
4. Nepanaudota abonemento vertės dalis negrąžinama.
5. Pasinaudoti abonementu galima tik turint nario kortelę. Be kortelės į baseiną klientas nebus įleidžiamas. Praradus ar kitaip sugadinus nario kortelę, „Žalgirio“ arenos baseino registratūroje galima įsigyti kortelės dublikatą už 2 Eur mokestį.
6. Kortele gali naudotis ne vienas asmuo.
7. Apsilankymų skaičius per dieną nėra ribojamas.
8. Apsilankymo laikas įsigijus šią narystę – visomis dienomis, bet kuriuo „Žalgirio“ arenos baseino darbo laiko metu.
9. Apsilankymo trukmė – 3 val.
10. Pasiūlymas galioja 2 savaites nuo pateikimo.
11. Lankytojai gali būti neįleidžiami dėl techninių kliūčių, kurių baseino valdytojas natūraliai negali kontroliuoti ar yra priverstas atlikti, arba kai užimtos visos daiktų saugojimo spintelės.
12. „Žalgirio“ arenos baseino vidaus tvarkos taisyklės yra skelbiamos www.zalgirioarenosbaseinas.lt. Nesilaikant taisyklių, baseino administracija turi teisę panaikinti abonemento galiojimą.
13. Iš anksto viešai skelbiamų varžybų, renginių ar techninės profilaktikos metu gali būti apribotas ar laikinai sustabdytas naudojimasis Baseino paslaugomis. Apie planuojamas varžybas, renginius ar techninę profilaktiką lankytojai informuojami www.zalgirioarenosbaseinas.lt, registratūroje ir / ar socialiniuose tinkluose. Šis laikotarpis nėra kompensuojamas.
14. Abonemento laikotarpis nėra pratęsiamas ar kaip nors kitaip kompensuojamas dėl kliento aplaidumo ir / ar kaltės.
15. Bet kokie abonemento pratęsimai ar galimi kompensavimai (kuriems neatitinka pirmiau išvardinti tvarkos punktai) yra peržiūrimi ir nusprendžiami individualiai ir pagal susidariusią situaciją.


Atnaujinta - 2023-02-02
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.zalgirioarenosbaseinas.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.3.3)
×