Tapkite narystės „Aktyvus rytas“ savininku!

Dėmesio, visi plaukimo entuziastai, sportininkai, triatlai, Ironmen‘ai bei aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą mėgstantys žmonės! Ar norėtumėte savo rytus pradėti energingai ir pozityviai, nerdami į gaivinančias „Žalgirio“ arenos baseino platybes? Jeigu taip, tuomet nepraleiskite unikalios galimybės tapti vienu iš 100 „Žalgirio“ arenos baseino narystės „Aktyvus rytas“ savininkų!

Narystės informacija:

* Apsilankymo trukmė – 3 val. Išėjimas iki 10.00 val.

SVARBU – šių narysčių parduodame tik 100 vnt. Norint išlaikyti savo narystę, ją turite pratęsti kas mėnesį, kitu atveju narystė grįžta į prekybą ir teisę ją įsigyti gauna kitas, laukiančiųjų sąraše esantis asmuo.

Kodėl verta tapti narystės „Aktyvus rytas“ savininku?

Skelbiame registraciją, norintiems įsigyti „Aktyvus rytas“ narystę! Kviečiame užpildyti registracijos formą čia: https://forms.office.com/e/mPCM2BCZZs

Su visais užsiregistravusiais susisieksime asmeniškai el. paštu, pranešdami apie tolimesnę narystės įsigijimo tvarką.

Pradėkite savo dieną nuo aktyvaus ryto „Žalgirio“ arenos baseine!


Atnaujinta - 2023-03-03
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.zalgirioarenosbaseinas.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.3.3)
×