Grupiniai užsiėmimai

Su bilietu ar galiojančia naryste „Žalgirio“ arenos baseine galite nemokamai lankyti grupinius užsiėmimus, į kuriuos papildomai registruotis nereikia.

Swim Fit

Swim Fit – tai pirmą kartą Lietuvoje pristatoma paslauga, cross-fit atmaina. Tai aukšto intensyvumo, hibridinė treniruočių programa, kurioje trumpos plaukimo atkarpos derinamos su kūno svorio pratimais. Taip gerinsite širdies veikla, deginsite riebalus remdamiesi High-intensity interval (HIIT) training filosofija.

Tyrimai rodo, kad HIIT programa yra viena iš efektyviausių norint deginti riebalus. Swim Fit treniruotėje nenaudoja papildoma įranga, todėl jūsų sąnariai bus saugūs.

Šia programa plaukimo treniruotes paverčia efektyvesnėms, smagesnėmis ir prieinamomis visiems.

Swim Fit treniruotės trunka vieną valandą. Jos prasideda pratimais sausumoje, o tęsiamos vandenyje. Nesate geras plaukikas? Ne bėda! Nuplauksime iki 600 metrų, o trumpas plaukimo atkarpas paįvairinsime pratimais sausumoje.

Treniruotėje turėkite:

Treniruočių laikai: pirmadieniais nuo 19.00 val. ir penktadieniais – nuo 7.15 val.
Treniruotės trukmė: 60 min.
Intensyvumas: Aukštas/labai aukštas
Sudeginamos kalorijos: 800–1000 kcal
Užsiėmimus veda: Tadas Duškinas

AQUA aerobika Olimpiniame baseine

Skirta bet kokio amžiaus žmonėms, norintiems atitrūkti nuo kasdienybės, pamiršti rutiną ir mėgautis bei džiaugtis vandens teikiamais malonumais!

Mankštos metu dirba visi kūno raumenys – ypatingai stiprinami šlaunų, klubų, pilvo ir sėdmenų raumenys, pagreitėja medžiagų apykaita. Judėjimas vandenyje padeda išlaikyti stangrų kūną, didina odos elastingumą, padeda kovoti su nuovargiu ir bloga nuotaika. Vandens aerobika ypatinga tuo, kad vandenyje mažėja neigiamos fizinių pratimų apkrovos stuburui ir sąnariams.

Treniruočių laikai: pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais – nuo 7.15 val.; antradieniais ir ketvirtadieniais – nuo 18.15 val.; šeštadieniais – nuo 12.15 val.
Treniruotės trukmė: 45 min.
Intensyvumas: Vidutinis/aukštas
Sudeginamos kalorijos: 400–600 kcal
Užsiėmimus veda: Erika Bespalko

AQUA aerobika šiltame pramoginiame baseine

AQUA aerobika šiltame pramoginiame baseine – tai vidutinio intensyvumo mankštos, skirtos darbingo amžiaus vyrams ir moterims. Mankštos metu su pagalbinėmis priemonėmis stiprinamos visos raumenų grupės, o ypatingai šlaunys, sėdmenys, pilvas bei rankos. Treniruotė vandenyje neapkrauna sąnarių bei stuburo, todėl galima mėgautis saugiu sportu. Mankšta yra tinkama bet kokio fizinio parengtumo žmonėms ir tai yra puiki alternatyva pagerinti tiek fizinę, tiek emocinę būklę. Be to, treniruočių metu mažinamas svoris, gerinama pusiausvyra, koordinacija, aktyvinama širdies ir kraujagyslių sistema bei padedama greičiau atsistatyti po traumų.

Treniruočių laikai: trečiadieniais ir penktadieniais – nuo 10.00 val.
Treniruotės trukmė: 45 min.
Intensyvumas: vidutinis
Sudeginamos kalorijos: 350-500
Užsiėmimus veda: Vaiva Vaičiulytė

NAUJIENA: AQUA ZUMBA

AQUA ZUMBA – tai energingos, dinamiškos ir nuotaikingos kardio treniruotės vandenyje, kurių metu šokama pagal skambius muzikos ritmus. Treniruotės metu šokiai ir dainos nuolat keičiasi, tad pažadame – bus smagu ir tikrai ne nuobodu! Tai visiška naujiena – Lietuvoje ši treniruotė vyksta tik viename baseine, dabar joje gali dalyvauti ir „Žalgirio“ arenos baseino lankytojai.

Zumba baseine turi pranašumą prieš įprastą treniruotę salėje, kadangi vanduo suteikia papildomą pasipriešinimą, tad sąnariams tenka mažesnė apkrova. Treniruotės metu efektyviai deginamos kalorijos, gerinama širdies ir kraujagyslių veikla bei didinama fizinė ištvermė. Kadangi šokio žingsneliai keičiasi pakankamai greitai, dirba ne tik kūnas, bet aktyviai lavinama ir koordinacija. AQUA ZUMBA treniruotės – puikus būdas mėgautis šokiais ir sportu tuo pačiu metu.

Treniruotės vyksta šiltame pramoginiame baseine – kviečiami prisijungti visi norintys!

Treniruočių laikai: trečiadieniais ir penktadieniais – nuo 12.15 val.
Treniruotės trukmė: 35–45 min.
Intensyvumas: vidutinis/aukštas
Užsiėmimus veda: Vaiva Vaičiulytė

Senjorų mankšta

Senjorų mankšta – tai žemo intensyvumo treniruotė vandenyje su savo kūno svoriu bei su papildomomis priemonėmis. Mankšta skirta pensinio amžiaus vyrams ir moterims, norintiems išlikti fiziškai aktyviems bei pasisemti gerų emocijų. Tokio amžiaus žmonėms mankštą rekomenduojama atlikti 2 kartus per savaitę, o sportas vandenyje yra saugi alternatyva, nes vandenyje mažiau apkraunami sąnariai, raiščiai bei sausgyslės, nėra griuvimų rizikos.

Treniruočių metu stiprinamas visas kūnas ir pagrindinės raumenų grupės, gerinama kraujotaka, širdies veikla bei gerinama pusiausvyra.

Treniruočių laikai: trečiadieniais ir penktadieniais – nuo 11.00 val.
Treniruotės trukmė: 45 min.
Intensyvumas: žemas
Sudeginamos kalorijos: 150-250 kcal
Užsiėmimus veda: Vaiva Vaičiulytė

Nėščiųjų mankšta

Nėščiųjų mankšta – tai žemo–vidutinio intensyvumo treniruotė būsimoms mamytėms, norinčioms sustiprinti sveikatą bei pasiruošti sklandžiam gimdymui. Tokio tipo mankštos yra rekomenduojamos nuo antrojo nėštumo trimestro. Mankštos metu pratimai yra derinami su giliu bei ritmišku kvėpavimu. Treniruočių metu dėmesys skiriamas ne tik viršutinės bei apatinės galūnės raumenims, bet ir dubens dugno raumenų aktyvacijai.

Mankštos metu sumažeja patiriami skausmai, gerėja psichologinė savijauta, stiprinami viso kūno raumenys, todėl mažėja su nėštumu susijusi komplikacijų rizika.

Treniruočių laikai: trečiadieniais ir penktadieniais – nuo 13.15 val.
Treniruotės trukmė: 45 min.
Intensyvumas: žemas/vidutinis
Sudeginamos kalorijos: 200-300 kcal
Užsiėmimus veda: Vaiva Vaičiulytė

MasterMama nėščiųjų ir mamų po gimdymo korekcinė treniruotė

MasterMama nėščiųjų treniruotė – tai vidutinio / reguliuojamo intensyvumo treniruotė vandenyje, skirta nėščiosioms bet kokiame laikotarpyje, kuomet nėra rizikingo nėštumo kontraindikacijų bei jau pagimdžiusioms (moteris gali atvykti 1–2 mėnesiai po natūralaus gimdymo be randų komplikacijų), paremta MasterMama metodika.

Treniruočių metu bus dirbama su kvėpavimo pratimais, užlaikymu, pilvo raiščių atpalaidavimu bei stiprinimu, dubens dugno raumenų stiprinimu bei dubens raiščių atpalaidavimu. Visi pratimai paremti korekcinio judėjimo pagrindais (diafragminis kvėpavimas + dubens dugnas + laikysena) po vandeniu. Trenerė visada parodo lengvesnį ir sunkesnį pratimų variantą, kad kiekviena dalyvė galėtų individualiai pasirinkti, kuris jai tinkamesnis.

SVARBU: treniruotė vyks šiltajame baseine (SPA zonos gale). Dalyvės renkasi prie vandens „palmės“. Iki treniruočių pradžios prašome dalyvių nelipti į vandenį.

Lankantis šioje treniruotėje vienkartinio bilieto kaina – 12 Eur su kodu: mastermama. Ši nuolaida suteikiama ir kartu atvykusiam vienam lydinčiam asmeniui. Bilietus galima įsigyti kasoje ir internetu.

Treniruotėje turėkite:

Treniruočių laikai: pirmadieniais nuo 16.15 val. ir sekmadieniais nuo 9.15 val.
Treniruotės trukmė: 45 min.
Intensyvumas: vidutinis / reguliuojamas
Užsiėmimus veda: Gerda Lekavičė / Rūta Sudakovienė

Plačiau apie MasterMama treneres

Sąnarių mankšta

Sąnarių mankšta – tai žemo intensyvumo treniruotė pirtyje, kurios metu lėtai mankštinami sąnariai ir galūnių raumenys, derinant dinaminius pratimus su tempimu ir kvėpavimu. Užsiėmimo tikslas – supažindinti baseino lankytojus su sveikatos stiprinimo galimybėmis mažo intensyvumo pirtyse (minimali temperatūra (40-45°C) ir vidutinė santykinė drėgmė (45 %) – Kaldariumas, Tepidariumas) savimasažu bei šviesų terapija, kuri švelniai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą bei padeda normalizuoti pernelyg aukštą kraujospūdį. Nors šis užsiėmimas orientuotas į vyresnio amžiaus moteris ir vyrus, tačiau dalyvauti gali visi norintys.

„Sąnarių mankštos“ užsiėmimo eiga:

Treniruočių laikai: pirmadieniais nuo 11.00 val.
Treniruotės trukmė: 45 min.
Intensyvumas: žemas
Užsiėmimus veda: Erika Bespalko

Pirties kelias

Turime puikių žinių visiems pirčių mylėtojams! „Žalgirio“ arenos baseine vyksta „Pirties kelio“ užsiėmimai. Edukacijos metu galima išmėginti „Žalgirio“ arenos baseino pirtis, sužinoti apie pirties kultūrą, jos naudą. Procedūros metu naudojamos kvapniosios žolelės, maloniais kvapais prisotinta druska, medus ir vanta. „Pirties kelio“ edukacija susideda iš aktyvių etapų skirtingose pirtyse ir poilsio etapų, kuriose galima pasimėgauti mūsų draugų LOYD arbata. Tokie užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę – trečiadieniais ir penktadieniais nuo 19.00 val. Jie papildomai nekainuoja, o registruotis nereikia. Visi susidomėję yra laukiami prie pramoginio baseino galo, kur ir startuoja „Pirties kelio“ procedūra.

„Pirties kelio“ programa rugsėjo 6, 13, 22, 27 d.: programos vedėja Renata Kalesienė
„Pirties kelio“ programa rugsėjo 8, 15, 20, 29 d.: programos vedėjas Saulius Morkūnas

Atnaujinta - 2023-09-04
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.zalgirioarenosbaseinas.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.3.3)
×