Nuoma privatiems renginiams

Išskirtiniai pasiūlymai privatiems renginiams

Gimtadienio šventės

Švęskite vaikų ir suaugusiųjų gimtadienius „Žalgirio“ arenos baseine! Čia galėsite mėgautis visomis vandens pramogomis – nuo pirčių, vaikų žaidimų aikštelės, masažinių vonių iki Olimpinio baseino! Yra galimybė turėti atskirą erdvę savo svečiams, o maistu ir gėrimais pasirūpins baseino restoranas „Sala“. Jūsų pageidavimu „Žalgirio“ plaukimo akademijos treneris vaikams praves nuotaikingą programą vandenyje. Daugiau informacijos apie vaikų gimtadienius – čia.

Edukacija vaikams „Saugus vanduo“

Kviečiame 5–18 m. vaikų grupes dalyvauti naudingoje ir linksmoje edukacijoje „Saugus vanduo“! Jos metu vaikai susipažins su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis, supras kaip elgtis prireikus pagalbos sau ar kitiems, išmoks būtinų išgyvenimo įgūdžių ir kt. Edukaciją ves kvalifikuoti „Žalgirio“ plaukimo akademijos treneriai ir gelbėtojai. Geros emocijos ir nepamirštami įspūdžiai – garantuoti! Edukacijos „Saugus vanduo“ programą rasite čia.

Baseino takelio nuoma

„Žalgirio“ arenos baseine yra įrengtas tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) reikalavimus atitinkantis Olimpinis (50 metrų) baseinas su net 10 plaukimo takelių! Visiems plaukimo entuziastams suteikiame išskirtinę galimybę išsinuomoti takelį šiame baseine, kur galėsite niekieno netrukdomi plaukioti tik su savo kompanija. Tai gali būti puiki pramoga gimtadienio ar kitai Jūsų šventei! Vieno plaukimo takelio kaina: nuo 35 Eur/val.

Takelio nuoma

SPA zonos ar viso baseino nuoma

Priimame ir privačių asmeninių ar įmonės švenčių užsakymus „Žalgirio“ arenos baseine. Tokiu atveju visa erdvė priklausys tik Jūsų kompanijai. Čia galėsite net surengti muzikos grupės pasirodymą, o restoranas „Sala“ sukurs specialų meniu Jūsų šventei. Privačios šventės vykdomos tik po „Žalgirio“ arenos baseino darbo valandų. Galima nuomoti tik SPA zoną arba visą erdvę, įskaitant ir Olimpinį baseiną.

SPA zonos ar viso baseino nuoma

Renginio metu budi ir gelbėtojas.

Susisiekite!


Atnaujinta - 2023-04-27
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.zalgirioarenosbaseinas.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.3.3)
×