Restoranas ir kavinė

Restoranas „Sala“ „Žalgirio“ arenos baseine

Pačiame SPA viduryje įsikūręs restoranas „Sala“ pasiūlys platų asortimentą maisto bei gėrimų, kad galėtumėte atsigaivinti ar pasistiprinti po plaukimo treniruočių, pasikaitinimo pirtyse ar pramogų baseinuose.

Restoranas „Sala“ pasirūpins ir Jūsų privačiais renginiais „Žalgirio“ arenos baseine.

~~

Vandens barai

SPA zonoje esančiuose baseinuose nuo ketvirtadienio vakaro ir visą savaitgalį veikia vandens barai, kuriuose galite atsigaivinti barmenų ruošiamais gėrimais. Prisėskite prie baro ir mėgaukitės!

~~

„Caffeine“ kavinė

Dar nepatekus į mokamas „Žalgirio“ arenos baseino patalpas „Caffeine“ pasiūlys pasimėgauti gardžia kava ir desertu. Laukiate mažųjų po plaukimo treniruotės, bet nenorite patys mėgautis SPA malonumais? Norite atsipalaiduoti po apsilankymo baseine su kavos puodeliu? Čia ir susitinkame!

„Caffeine“ – tai kavos gėrimo kultūros pradininkai Lietuvoje nuo 2007 m., ruošiantys kavą ypatingoje aplinkoje ir garsėjantys dėmesingumu kokybei.

Jau 100 kavinių Lietuvoje džiugina savo klientus aromatinga kava, jų kulinarų šviežiai paruoštu maistu ir gera nuotaika. O jeigu ieškote naujų skonio atradimų namuose – paragaukite šviežiai skrudintos kavos namams.


Atnaujinta - 2022-10-31
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.zalgirioarenosbaseinas.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.3.3)
×