Plaukimo varžybų „Žalia-Balta“ rezultatai

Praėjusį savaitgalį (birželio 2–3 d.) „Žalgirio“ arenos baseine sėkmingai įvyko plaukimo varžybos „Žalia-Balta“. Šiemet tai jau antrosios „Žalgirio“ plaukimo akademijos organizuotos varžybos, pritraukusios dalyvius iš 20-ies skirtingų plaukimo klubų visoje Lietuvoje. Susirungti dėl geriausiųjų titulo dalyviai atvyko iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Druskininkų, Anykščių, Elektrėnų, Kėdainių, Prienų, Radviliškio, Šilalės, Širvintų ir kitų miestų.

Varžybos truko dvi dienas, per kurias dalyviai varžėsi įvairiose individualiose bei komandinėse rungtyse. Pagrindiniu akcentu tapo netradiciniai plaukimo būdai, kurie sulaukė didžiausio dalyvių dėmesio: plaukimas tik kojomis nugara ir krauliu bei 400 m plaukimas laisvu stiliumi. Pastarasis nuotolis į programą įtrauktas ne tik kaip iššūkis vyresniems vaikams, bet ir kaip sportinis motyvas mažiesiems, kurie dar neįvaldė plaukimo technikos, bet treniruotėse daug plaukia kojomis.

Verta paminėti, kad 400 m distancijoje įvyko net 3 jaunųjų dalyvių plaukimai, kurie yra nebūdingi tokio amžiaus vaikams. Drąsiuosius plaukikus rungtyje aktyviai palaikė susirinkę žiūrovai bei jaunosios Kauno „Žalgirio“ klubo šokėjos.

Norime pasidžiaugti, kad šiose plaukimo varžybose buvo pelnyti ir pirmieji „Žalgirio“ plaukimo akademijos auklėtinių laimėjimai:

Daug emocijų ir sportinės kovos matėme estafetiniuose (komandiniuose) plaukimuose, kuriuose vyko apylygė kova, o mažiausių plaukikų komandose išvydome ir drauge plaukiančius trenerius!

„Žalgirio“ plaukimo akademijos komandiniai laimėjimai estafetėse:

Susumavus balus plaukimo varžybose „Žalia-Balta“ geriausiais plaukikais tapo:

Varžybų rezultatus rasite čia.

Geriausių plaukikų rezultatus rasite čia.

Medalių statistiką rasite čia.

Norime nuoširdžiai padėkoti ir pasveikinti visus dalyvius už jų ryžtą, drąsą bei puikų pasirodymą varžybose. Dėkojame ir entuziastingiems žiūrovams, atvykusiems palaikyti jaunųjų plaukikų – jūsų buvimas ir palaikymas sukūrė nuostabią atmosferą ir padarė šias varžybas dar įsimintinesnes!

Atskirą padėką norime išreikšti partneriams, už įsteigtus prizus varžybų dalyviams bei nugalėtojams: UAB „Kauno grūdai“ ir jų atstovaujamam greitai paruošiamų košių prekės ženklui „Activus“; UAB „Sportland LT“; UAB „Orkla Foods Lietuva“ ir jų atstovaujamiems „Livol“ ir „Möller’s“ vitaminams ir maisto papildams; UAB „Cosmoway“ ir jų atstovaujamai „Green Feel‘s“ kosmetikai; UAB „Fazer Lietuva“; AB „Vilkyškių pieninei“.

Nors varžybos jau baigėsi – liūdėti tikrai neverta. Šią vasarą „Žalgirio“ arenos baseine planuojamos dar dvejos varžybos: birželio 21 d. –  Kaunas „Grand-Prix“ ir liepos 22–23 d. – Lietuvos vasaros pirmenybės. Iki susitikimo!


Atnaujinta - 2023-06-06
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.zalgirioarenosbaseinas.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.3.3)
×