Vasaros sezono pokyčiai baseine

Atėjusi vasara su savimi atnešė ne tik gerą orą, bet ir pokyčius „Žalgirio“ arenos baseine. Informuojame, kad nuo birželio 12 d. baseine prasideda vasaros sezonas, kurio metu bus įvesta įvairių darbo laiko ir tvarkos pakeitimų bei naujienų. Šiame įraše rasite viską, ką svarbu žinoti.

Vasaros sezono pokyčių atmintinę rasite čia.

Pagrindiniai vasaros sezono pokyčiai:

Darbo laikas (birželio 12 – liepos 28 d.):

SVARBU! 2023 m. liepos 29 – rugpjūčio 20 d. (imtinai) baseinas bus uždarytas – vyks privalomieji profilaktikos darbai. Visos baseino uždarymo metu galiojančios narystės ir kuponai bus automatiškai pratęsti atitinkamam laikotarpiui.

2023 m. rugpjūčio 21 d. numatyta baseino naujo sezono pradžia (informacija dar bus patikslinta).

Apsilankymo trukmė

Vasaros sezono metu vietoje buvusių 3 val. apsilankymo baseine trukmė bus NERIBOTA!

Apsilankymo kaina

Vienkartiniams suaugusiojo ir šeimos (2 suaugę +2 vaikai iki 17 m.) bilietams, galiojantiems darbo dienomis nuo 17.00 val., savaitgaliais bei švenčių dienomis, taikoma – 20 proc. NUOLAIDA su kodu: VASARA20. Įsigyti galima kasose bei internetu: bit.ly/3qyXwib

NAUJIENA – lauko poilsio zona

Džiugi žinia visiems baseino lankytojams – vasaros metu galėsite priiminėti saulės vonias naujai įkurtoje lauko poilsio zonoje su lauko gultais!

Lauko poilsio zonos bei lauko sūkurinės vonios darbo laikas:

Pirčių darbo laikas ir tvarka

Pirčių veikimo tvarkaraštį rasite vasaros sezono pokyčių atmintinėje.

Grupiniai užsiėmimai

Vasaros sezono metu keičiasi ir grupinių užsiėmimų tvarkaraštis. Taip pat informuojame, jog „pirties kelio“ edukacijos vyks tik kartą per savaitę – sekmadieniais nuo 16.00 val. Grupinių užsiėmimų tvarkaraštį rasite vasaros sezono pokyčių atmintinėje (šio įrašo viršuje).

Plaukimo varžybos

Vasaros metu planuojamos dvejos plaukimo varžybos – jų metu Olimpinis (50 m) baseinas bus užimtas:

Kviečiame vasaroti „Žalgirio“ arenos baseine!


Atnaujinta - 2023-06-26
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.zalgirioarenosbaseinas.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.3.3)
×