„Žalgirio“ arenos baseinas atsisako batų vakuumavimo įrenginių

„Žalgirio“ arena žengia žaliuoju keliu, tad nuo vasario 27 d. „Žalgirio“ arenos baseine panaikintas paskutinis batų vakuumavimo aparatas, kuriuo lankytojai naudodavosi atėję iš lauko, aptraukdami savo batus plastikine plėvele.

Suprantama, jog dabar daugeliui kyla klausimas, kaip nuo šiol reikės elgtis su savo lauko avalyne atvykus į baseiną. Galimi 2 pasirinkimo variantai:

  1. Palikti batus tam specialiai skirtose dėžutėse, esančiose į persirengimo kambarius vedančiame koridoriuje. Šalia jų yra įrengti suoliukai, kad galėtumėte patogiai persiauti savo lauko avalynę į gumines šlepetes. Primename, jog mes neatsakome už Jūsų asmeninius daiktus, paliktus neužrakintose daiktų saugojimo spintelėse.
  2. Batus galite neštis kartu su savimi į persirengimo rūbinę ir juos palikti rakinamoje daiktų saugojimo spintelėje. Pageidautina juos laikyti įdėjus į maišelį. Svarbu su lauko avalyne neiti į rūbinę – ją turite persiauti koridoriuje. Primename, jog persirengimo rūbinėse ir baseino patalpose pageidaujama mūvėti gumines šlepetes neslystančiu padu.

Kviečiame pasirinki Jums labiau priimtiną variantą ir kartu prisidėti prie žalesnio rytojaus. Dėkojame už Jūsų supratingumą.

Iki susitikimo „Žalgirio“ arenos baseine!


Atnaujinta - 2023-02-27
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.zalgirioarenosbaseinas.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.3.1)
×