„Žalgirio“ plaukimo akademijos auklėtiniai debiutavo kontrolinėse varžybose

Gegužės 8 d. „Žalgirio“ arenos baseine virė veiksmas – vyko „Žalgirio“ plaukimo akademijos organizuotos kontrolinės plaukimo varžybos, skirtos akademijos auklėtiniams. Norisi pasidžiaugti, jog „Žalgirio“ arenos baseine besimokančiųjų plaukti bendruomenė itin plati, varžybose buvo net 214 dalyvių, kurių amžius svyravo nuo 6 iki 59 metų. Tai – puikus pavyzdys, jog mokytis plaukti – niekada nevėlu!

Svarbu paminėti, jog šios varžybos buvo ypatingos tuo, kad daugumai akademijos auklėtinių tai – pirmasis startas. Varžybų metu plaukikai išbandė savo įgūdžius šiose rungtyse:

Šių varžybų tikslas – išbandyti save ir savo plaukimo įgūdžius bei kaupti varžybų patirtį, pajusti jų jaudulį bei džiaugsmą, įveikus numatytas rungtis. Taip pat jomis siekiama suburti ir dar labiau sustiprinti „Žalgirio“ plaukimo akademijos bendruomenę, kuriai priklauso tiek besimokantieji plaukti, tiek ir juos aktyviai palaikantys artimieji.

Varžybų rezultatus rasite čia.

Dėkojame visiems dalyviams bei juos palaikyti susirinkusiems žiūrovams, tarp kurių svečiavosi ir daugkartinė Europos bei pasaulio plaukimo čempionė Rūta Meilutytė.

Laukiame jūsų sugrįžtant jau birželio 2–3 dienomis „Žalgirio“ arenos baseine vyksiančiose plaukimo varžybose „Žalia Balta“! Tai bus didelio masto varžybos, į kurias susirinks plaukikai iš visos Lietuvos.

Daugiau informacijos jau netrukus – sekite naujienas!


Atnaujinta - 2023-05-11
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.zalgirioarenosbaseinas.lt svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus. Slapukų politika (1.3.2)
×